Kadın Koalisyonu/Adana Kadın Koalisyonu olarak üç yıldır (2014-2015-2016) yürüttüğümüz belediyeleri izleme çalışmasının raporunu hazırladık. Bugün hazırladığımız raporu Adana’da izlediğimiz Adana Büyükşehir Belediyesi, Seyhan Belediyesi ve Çukurova Belediyesi’nin başkanlarıyla paylaştık. Eşitlikçi katılımcı belediye için izlemeye devam edeceğiz.
![](http://kadinkoalisyonu.org/wp-content/uploads/2021/06/Belediyeleri-izleme-2-1-1024x768.jpeg)
Adana ziyaretinin yol ve konaklama giderleri Sivil Düşün tarafından desteklemiştir.